nl

Fraai landhuis met uitzicht en privézwembad

Mas Amour

VakantiehuisFR.46700.01
4 Gasten, 2 Slaapkamers

Over deze woning

Met een rustige ligging, een goed uitgeruste keuken en een privézwembad is het ideaal voor gezinnen of koppels. De eigenaars, met 2 vriendelijke golden retrievers, een kat en 2 paarden, bieden privacy maar staan klaar voor vragen waar nodig. Vanwege de ligging op een helling is het verblijf niet geschikt voor kinderen onder de 10 jaar oud. Geniet van de serene sfeer en ontspan op de diverse terrassen met uitzicht over de vallei en bossen!

Wandel door betoverende bossen en ontdek de charmante plaatsjes Prayssac en Puy L'Éveque langs de rivier de Lot. Je kunt er heerlijk vissen en een fiets- of wandeltocht door de natuur is ook de moeite waard. Gerenommeerde wijnboerderijen in de directe omgeving staan bekend om hun uitstekende Cahors-wijnen. Ga kajakken op de schilderachtige Dordogne, ontdek de pracht van Domme, Sarlat en Montpazier, en laat je smaakpapillen dansen op de levendige avondmarkten met lokale lekkernijen. Een wereld vol ervaringen wacht op je!

Meer tonen

Voorzieningen

Max 4 Gasten
2 Slaapkamers
2 Badkamers
1 Huisdier
75 m2
Niet roken
Wifi beschikbaar

Layout

keuken(waterkoker, broodrooster, fornuis(4 kookplaten, gas), afzuigkap, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, wasmachine, Blender, Staafmixer), woon/eetkamer(TV(Nederlandse zender(s), internationale zender(s)), eettafel(4 personen), zithoek, DVD-speler), slaapkamer(2x 1-pers. bed(90 x 200 cm)), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed(160 x 200 cm), douche, wastafel, wc), badkamer(douche, wastafel, wc, haardroger), verwarming(elektrisch), 2x terras(overdekt), tuin, tuinmeubilair, ligbedden, BBQ(gas), zwembad(privé, wateralarm, 6 x 4 m., diepte: 1.5m, geopend van Jun t/m Sep), hangmat, lounge set, horren

Meer tonen

Beschikbaarheid

Selecteer aantal gasten, aankomstdag en vertrekdag
Volwassenen: 1

Lokatie

Toon de locatie
Afstand centrum
10000m
Supermarkt afstand
10000m
Restaurants afstand
10000m - 4700m

Opmerkingen

Beoordelingen

Paulusma (NL)
26-9-2023
Wij hebben een heerlijke week gehad met onze hond Senna. Bij aankomst werden wij vriendelijk ontvangen door Jacqueline, kregen een rondleiding en er stond wat lekkers op ons te wachten wat wij op het dek kijkend naar de vallei en zonsondergang heerlijk hebben genuttigd. De dagen daarna waren ook fantastisch. De rust die wij hebben ervaren is ons positief bijgebleven. Het zwembad was schoon, het huis was schoon en de omgeving is prachtig. Ook in de omgeving van het huis is voldoende te beleven, zo hebben wij een mooie wandeling van 8km gemaakt op 10 minuten rijden. Wij zouden dit huis zeker aanraden en komen graag nog een keer terug!
Baarendse (BE)
20-8-2022
Ideale vakantiewoning om in alle rust te genieten van het mooie van de streek. Alles is aanwezig, en de eigenaars zijn heel vriendelijk!
Thierer (DE)
2-7-2022
Warme gastheren!
Fantastische locatie!
Rust en ontspanning gegarandeerd!
Absoluut aan te bevelen!
Roest (NL)
7-5-2022
Alles klopte, perfect. Ook prettige mensen.
€149gem./nacht
Toon alle foto's